Genesis Four Light Bath Sconce (LD7321W37BRA)
SKU:
173|LD7321W37BRA
Product Overview
Four Light Bath Sconce by Elegant Lighting from the Genesis collection in Brass and Clear finish
extension
8.00in
number_of_bulbs
4
max_wattage
40.00W
voltage
110.00V
dimensional_weight
31.00lb
manufacturer_finish
Brass and Clear
wire
8" Black and White
canopy
4.7"x1"x4.7"
Type
Four Lights
Finish
Brass
width_range
37" - 48"
height_range
7" - 12"