Genesis Four Light Bath Sconce (LD7321W37CH)
SKU:
173|LD7321W37CH
UPC:
Width:
37.00 (in)
Height:
10.00 (in)
Adding to cart… The item has been added
Add to Wish List
Product Overview
Four Light Bath Sconce by Elegant Lighting from the Genesis collection in Chrome and Clear finish
extension
8.00in
number_of_bulbs
4
max_wattage
40.00W
voltage
110.00V
dimensional_weight
31.00lb
manufacturer_finish
Chrome and Clear
wire
8" Black and White
canopy
4.7"x1"x4.7"
Type
Four Lights
Finish
Chrome
width_range
37" - 48"
height_range
7" - 12"