Genesis Two Light Bath Sconce (LD7321W19CH)
SKU:
173|LD7321W19CH
Product Overview
Two Light Bath Sconce by Elegant Lighting from the Genesis collection in Chrome and Clear finish
extension
8.00in
number_of_bulbs
2
max_wattage
40.00W
voltage
110.00V
dimensional_weight
18.00lb
manufacturer_finish
Chrome and Clear
wire
8" Black and White
canopy
4.7"x1"x4.7"
Type
Two Lights
Finish
Chrome
width_range
19" - 24"
height_range
7" - 12"