Piano/Desk Two Light Piano/Desk Lamp (P14-204-81)
SKU:
30|P14-204-81
Height:
16.00 (in)
Depth:
Out of stock
Available on: 8/1/2026
Add to Wish List
Product Overview
Two Light Piano/Desk Lamp by House of Troy from the Piano/Desk collection in Mahogany Bronze finish
Desk/Piano Lamp 14" Mahogany Bronze
max_wattage
40.00W
voltage
120.00V
manufacturer_finish
Mahogany Bronze
canopy
6.25"
Finish
Bronze / Dark
width_range
13" - 18"
height_range
13" - 18"