Piano/Desk Two Light Piano/Desk Lamp (P14-204-AB)
SKU:
30|P14-204-AB
Height:
16.00 (in)
Depth:
Out of stock
Available on: 8/1/2026
Add to Wish List
Product Overview
Two Light Piano/Desk Lamp by House of Troy from the Piano/Desk collection in Antique Brass finish
Desk/Piano Lamp 14" Antique Brass
max_wattage
40.00W
voltage
120.00V
manufacturer_finish
Antique Brass
canopy
6.25"
Finish
Brass - Antique
width_range
13" - 18"
height_range
13" - 18"