Orbit LED Semi Flush Mount (ORBF24LAJD1SN)
SKU:
162|ORBF24LAJD1SN
UPC:
Width:
24.00 (in)
Depth:
24.00 (in)
Product Overview
LED Semi Flush Mount by AFX Lighting from the Orbit collection in Satin Nickel finish
extension
3.38in
voltage
120.00V
manufacturer_finish
Satin Nickel
Finish
Pewter, Nickel, Silver
width_range
19" - 24"
height_range
6" & Less
price_range
light_output_range
2100lm & more (150W equiv.)