Light Bulb (LB-7163-60W)
SKU:
225|LB-7163-60W
Product Overview
Light Bulb by Cal Lighting
T10, Edison Bulb, 60W, 23K
max_wattage
60.00W
bulb_base
E26
light_output
300.00lm
meta_keywords
Cal Lighting,LB-7163-60W,Light Bulb,Bulb
light_output_range
600lm & less (40W equiv.)