Cerne LED Flush Mount (KWFM19527NB-277)
SKU:
182|KWFM19527NB-277
max_wattage
30.00W
light_output
766.00lm
voltage
277.00V
Damp
title_24
wire
6"
canopy
22"x22"x1.9"
meta_keywords
Visual Comfort Modern,KWFM19527NB-277,LED Flush Mount,Cerne,Natural Brass,Ceiling
light_output_range
600lm-950lm (60W equiv.)