Cerne LED Flush Mount (KWFM19427NB-277)
SKU:
182|KWFM19427NB-277
max_wattage
25.00W
light_output
638.00lm
voltage
277.00V
Damp
title_24
wire
6"
canopy
18"x18"x1.9"
meta_keywords
Visual Comfort Modern,KWFM19427NB-277,LED Flush Mount,Cerne,Natural Brass,Ceiling
light_output_range
600lm-950lm (60W equiv.)