Bulbs Light Bulb (BL4G9CL120V30)
SKU:
16|BL4G9CL120V30
max_wattage
4.00W
bulb_type
T4
bulb_base
G9
light_output
400.00lm
color_temperature
3000K
voltage
120.00V
material
Ceramic
spec_sheet
https://www.maximlighting.com/prodspec/BL4G9CL120V30
parts_diagram
Type
Bi-Pin
Finish
White
Style
G9
meta_keywords
Maxim,BL4G9CL120V30,Light Bulb,Bulbs,Bulb,Bulbs,G9
light_output_range
600lm & less (40W equiv.)