Dessau LED Picture Light (700DES24Z-LED930-277)
SKU:
182|700DES24Z-LED930-277
Product Overview
LED Picture Light by Visual Comfort Modern from the Dessau collection in Dark Bronze finish
extension
8.60in
max_wattage
25.30W
light_output
1524.00lm
voltage
277.00V
manufacturer_finish
Dark Bronze
wire
6"
canopy
3"x5"x0.6"
meta_keywords
Visual Comfort Modern,700DES24Z-LED930-277,LED Picture Light,Dessau,Dark Bronze,Wall
light_output_range
1350lm-2100lm (100W equiv.)