454|KSP1213MBK
collection
Beauvoir
number_of_bulbs
3
max_wattage
4.50W
bulb_type
B11
bulb_base
E12
voltage
120.00V
manufacturer_finish
Midnight Black | Midnight Black
manufacturer_glass
White Linen
wire
192" Black
canopy
DP: 5 W: 5 H: 0.625 Round
Type
Fabric Shade
Finish
Black
width_range
13" - 18"
height_range
13" - 18"