454|KSP1213BBS
Width:
18.00 (in)
Height:
17.88 (in)
Depth:
Product Details
collection
Beauvoir
number_of_bulbs
3
max_wattage
4.50W
bulb_type
B11
bulb_base
E12
voltage
120.00V
manufacturer_finish
Burnished Brass | Burnished Brass
manufacturer_glass
White Linen
wire
192" Clear Silver
canopy
DP: 5 W: 5 H: 0.625 Round
Type
Fabric Shade
Finish
Brass
width_range
13" - 18"
height_range
13" - 18"