Cupola LED Chandelier (700TRSPCPA27TNB-LED930120)
SKU:
182|700TRSPCPA27TNB-LED930120
Product Overview
LED Chandelier by Visual Comfort Modern from the Cupola collection in Natural Brass finish
Product Details
collection
Cupola
number_of_bulbs
27
max_wattage
116.10W
light_output
9288.00lm
voltage
120.00V
manufacturer_finish
Natural Brass
manufacturer_glass
Crystal
wire
144"
canopy
10.2"x48"x1.6"
meta_keywords
Visual Comfort Modern,700TRSPCPA27TNB-LED930120,LED Chandelier,Cupola,Natural Brass,Chandelier
light_output_range
2100lm & more (150W equiv.)